Organizacje

Jedi – Zakon Jedi powstał tysiące lat temu. Nikt dokłanie nie wie kiedy ani gdzie. Z początku zakon miał nature filozoficzno-medytacyjną. Z biegiem czasu i wrostem umiejętności zakonnicy zdali sobie sprawę jakie możliwości oferuje im Moc. Wsłuchując się w jej wole, Jedi coraz intensywniej angażowali się w życie społeczne galaktyki stając się z czasem Strażnikami Pokoju i Sprawiedliwości, pomagając w budowie galaktycznej cywilizacji


Sith – Członkowie zakonu Sith są tajemniczymi osobami. Wiadomo o nich bardzo niewiele. Tak naprawdę to zakon nie ma oficjalnej struktury, wiadome jest tylko, że zakonem włada żelazną reką Mroczny Lord Sith, a w rządzeniu pomaga mu dwóch jego uczniów. Imiona, czy nazwiska członków zakonu nie są znane(zazwyczaj przedstawiając się używają swoich pseudonimów). Sith uczeni są jak władać ciemną stroną mocy, przez cały trening wpaja się im jak kłamać, oszukiwać, czy po prostu zabijać innych. Prawdziwą siłą sithów jest strach, najpotężniejszy instynkt we wszechświecie. Strach wzbudzany w ofiarach daje ogromną kontrolę nad ich przeznaczeniem.


Łowcy Nagród -


Kompania Transportowa - Kompania Transportowa to największa organizacja handlowa Galaktyki. Posiadamy przedstawicielstwa w większości cywilizowanych systemów, budujemy faktorie handlowe w najdalszych światach. Dla naszych pilotów nie ma rzeczy niemożliwych. Naprawdę. Jeśli więc szukasz przygód, emocji, chcesz się sprawdzić lub po prostu zarobić, przyłącz się do nas już teraz. Potrzebujemy osoby lojalne i zdecydowane, które nas nie opuszczają w potrzebie i nie zmieniają organizacji jak rękawiczki. Wymagamy szacunku w kontaktach z innymi członkami. Jest mało prawdopodobne, że wejdziesz w nasze szeregi bez umiejętności latania.


Nowa Republika -


Imperium -


Czarne Słońce -


Cavrilhu - Cavrilhu to jedna z najbardziej znanych band pirackich galaktyki. Zajmują się wszystkim co może przynieść zysk, zaczynając na rabowaniu bogatszych, przez handel kradzionymi statkami na przemycie przypraw kończąc. Zasady rekrutacji członków, miejsce pobytu, jak i członkowie pirackiej bandy, nie są znani, ostatni ślad prowadzący na ich trop odnotowano w mało znaczącym układzie Hoth.


Nowa Unia Technokratyczna -


Intergalaktyczny Związek Handlowy - IZH to organizacja zajmująca się wyłącznie handlem. Jesteśmy ludźmi, którzy zajmują się przewozem różnych towarów, pomocą innym i oczywiście handlem. Poszukujemy istot wszelkich ras, nie ma żadnych ograniczeń. Zapraszamy w nasze szeregi!

Dodaj komentarz